NIEMCYZwrot podatku z Niemiec

Pracowałeś w Niemczech? Odbierz swoje pieniądze!

FINexpert jest jedynym podmiotem na terenie powiatów gnieźnieńskiego, wrzesińskiego, wągrowieckiego i mogileńskiego świadczącym usługi dla obywateli polskich. Nasza usługa jest najtańszą na polskim rynku. Nasza prowizja wynosi 14% od kwoty odzyskanego podatku.

Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam uzyskać doskonałe rezultaty w skuteczności odzyskania podatku. Naszym partnerem jest jedna z najlepszych kancelarii podatkowo-prawnych w Niemczech. W zdecydowanej większości odzyskujemy 100% pobranego podatku przez niemieckie urzędy finansowe.

Zwrot podatku niemieckiego w skrócie:

Komu przysługuje zwrot podatku dochodowego?

Zwrot nadpłaty podatkowej przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała w Niemczech i za którą pracodawca odprowadzał podatek. 

Dotyczy to w szczególności:

Co trzeba zrobić żeby otrzymać zwrot podatku z Niemiec?

Wystarczy pobrać dokumenty z naszej strony, przygotować potrzebne dokumenty i wysłać (lub dostarczyć) je do nas.

Wszystkie formalności można również załatwić u nas osobiście w biurze lub drogą korespondencyjną. Staramy się ograniczać liczbę dokumentów do niezbędnego minimum.

Aby można było odzyskać zwrot podatku dochodowego należy przedłożyć oryginał karty podatkowej zobacz wzór pdf_icon (578.6 KB), kopię dowodu osobistego oraz inne dokumenty w zależności od wysokości uzyskanego dochodu oraz sytuacji rodzinnej osoby rozliczającej się. Klient wypełnia lub podpisuje kilka druków koniecznych do sporządzenia rozliczenia.

Po skompletowaniu wszystkich dokumentów podpisują Państwo z nami umowę. Po zapłaceniu należnej prowizji przekazujemy komplet dokumentów do właściwego urzędu finansowego w Niemczech. Zwrot nadpłaty dokonywany jest bezpośrednio na Państwa konto bankowe. Czas trwania całej procedury zależy od branży w której się pracowało w Niemczech, średnio są to 3 miesiące. Najdłużej proces ten trwa w przypadku firm budowlanych i trwać to może przeciętnie 6 miesięcy.

Nasza usługa nie kończy się z chwilą wysłania zeznania podatkowego do Urzędu w Niemczech. Sprawa naszego klienta jest naszą sprawą do chwili, kiedy nasz klient otrzyma pieniądze. W sytuacji gdy Klient otrzyma niższą kwotę zwrotu w stosunku do tej, którą wyliczyło nasze biuro, w imieniu Klienta składamy odwołanie do niemieckiego urzędu finansowego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi zwrotu podatku z Niemiec za pośrednictwem naszego biura.

 treść została wydrukowana ze strony
http://www.finexpert.pl/strona,.html